O Nas

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie cyberbezpieczeństwa przemysłowego. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, którzy już od 1986 roku zajmują się zagadnieniami związanymi z sieciami przemysłowymi. Nasi specjaliści w profesjonalny sposób zrealizują każdy projekt niezależnie od jego wielkości. Wiemy jak szybko i skutecznie podnieść poziom cyberbezpieczeństwa w każdej organizacji. Aby jeszcze skuteczniej chronić Twój biznes, stworzyliśmy unikatowy system do monitorowania sieci przemysłowych SCADA.

Tworzymy pierwszy polski system IDS Scadvance

Dzięki opracowanemu przez nasz zespół rozwiązaniu Scadvance przeprowadzisz  monitoring sieci automatyki przemysłowej (OT) oraz wykryjesz potencjalne zagrożenia i anomalie w ruchu pomiędzy urządzeniami tej sieci. System Scadvance opiera się na wykrywaniu mało prawdopodobnych lub niepożądanych zdarzeń w sieci i w wypadku wykrycia takich zdarzeń informuje o nich użytkownika, wskazując miejsce wystąpienia, cel ataku i prawdopodobną przyczynę. 

Naszą misją
Jest cyberbezpieczeństwo

Misją spółki jest znaczące podnoszenie poziomu cyberbezpieczeństwa w sieciach przemysłowych oraz środowiskach systemów SCADA dla przedsiębiorstw z infrastrukturą krytyczną i pozostałych zakładów przemysłowych.

Realizujemy to zadanie bardzo doświadczonym wewnętrznym zespołem, poprzez tworzenie własnych produktów w oparciu o własne prace B+R, najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, przy współpracy z instytucjami naukowymi.
Naszym klientom dostarczamy kompleksowe rozwiązanie pozwalające na nadzór nad sieciami technologicznymi, ochronę przed cyberzagrożeniami, które pozwala im również na dostosowanie swoich systemów bezpieczeństwa do zmieniających się przepisów prawa.

Nasz zespół
 • Odpowiedzialny za stworzenie i realizację strategii grupy ICsec,
 • Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą, marketingiem, rozwojem oraz serwisem,
 • Autor największych w Polsce projektów teleinformatycznych sieci korporacyjnych,
 • Zarządzał grupą kapitałową budująca sieć elektrociepłowni na biogaz
Robert Juszczyk

COFOUNDER

 • Architekt i autor wielu aplikacji używanych w retailu, HR, energetyce, automatyce, OZE, systemach IT
 • Wieloletnie doświadczeni na stanowisku CTO i kierownika projektów rozwojowych. Pracował m.in. dla takich firm jak: Tauron, Miele, Six,
 • Umiejętność tworzenia architektury systemów informatycznych, wyboru oraz wdrażania gotowych lub tworzenia dedykowanych rozwiązań Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC.
Marek Smolik

CTO / MEMBER OF THE BOARD

 • Ponad 10- letnie doświadczenie doradcze w ramach Deloitte projekty krajowe i międzynarodowe związane z realizacją innowacyjnych rozwiązań, B+R, współpraca z jednostkami naukowymi
 • Aktualnie doradza zarządom w realizacji projektów rozwojowych, jest członkiem Rad Nadzorczych w spółkach branży cyberbiezpieczeństwa
Katarzyna Berbeć

BOARD ADVISOR

 • Architekt Systemu SCADVANCE
 • Kierownik Projektu i projektant systemu SCADA dla Strefy Ekonomicznej w Doha w Katarze
 • Dyrektor Projektu Warsaw Data Centre 2 phase 1 dla Equinix/Telecity
 • Wielokrotnie nagradzany pracownik naukowy, autor wielu publikacji z dziedziny automatyki.
Andrzej Maciejak

SCADA ARCHITECT

Adres

ul. Wichrowa 1A
60-449 Poznań, Polska

Telefon

+48 603 665 282

Oddział

Al. Ujazdowskie 13
00-567 Warszawa, Polska

Email

biuro@icsec.pl