Kariera w ICsec

KARIERA w ICsec

Kariera w ICsec

KIM JESTEŚMY?

Profesjonaliści, eksperci, inżynierowie i naukowcy

Nasz zespół to fundament firmy

Nasz zespół to fundament firmy. Wciąż poszukujemy kolejnych osób o proaktywnym podejściu, nieprzeciętnym umyśle i umiejętności pracy w zespole. Niezależnie od tego czy jesteś wysoko wyspecjalizowanym ekspertem w swojej dziedzinie czy dopiero rozpoczynasz przygodę w świecie cyberbezpieczeństwa, zobacz jakie możliwości daje Ci praca w firmie ICsec.

Więcej o nas

DLACZEGO MY?

Inwestycja w ludzi to klucz do sukcesu

Proaktywność

Chętnie podejmujemy wszelkie działania, które zbliżają nas do osiągnięcia celów naszych i organizacji. Szukamy wszelkich możliwości rozwoju osobistego oraz rozwoju firmy.

Entuzjazm

Podejmujemy działania z entuzjazmem, w sposób niewymuszony, bo wierzymy, iż takie nastawienie wyzwala w nas kreatywność i zespołowość.

Kreatywność

Jesteśmy twórczy. Do wyzwań i oczekiwań naszych klientów podchodzimy kreatywnie i z zamiarem dostarczenia istotnej wartości dodanej. Poprzez twórczą pracę zyskujemy klientów.

Partnerstwo

Partnerskie relacje w zespole są naszą siłą napędową. Razem i w duchu kooperacji, poszanowania godności ludzkiej i równości możemy osiągać więcej i bardziej efektywnie. Nie tolerujemy żadnych przejawów dyskryminacji.

OFERTY PRACY

Dołącz do nas!
Specjalista ds. wdrożeń systemów bezpieczeństwa OT

Cała Polska

Cała Polska

Opis stanowiska, zadania:

  • Prowadzenie analiz przedwdrożeniowych w środowiskach technologicznych klientów spółki,
  • Przygotowanie projektów i zakresów wdrożeń,
  • Udział we wdrożeniach produktów oferowanych przez spółkę,
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń technicznych w zakresie oferowanych rozwiązań,
  • Realizacja wsparcia powdrożeniowego dla partnerów i klientów spółki,
  • Tworzenie wymaganej dokumentacji.

Oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziedzinie zabezpieczeń i sieci jako specjalista ds. sieci, inżynier sieciowy lub podobna rola,
  • Znajomość projektowania i budowy rozwiązań automatyki przemysłowej,
  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami Ethernet,
  • Znajomość zagadnień związanych z protokołami sieciowymi używanymi w sieciach
  • przemysłowych,
  • Znajomość systemów Linux,
  • Znajomość technologii wirtualizacyjnych (VMware, Hyper-V),
  • Doświadczenie we wdrożeniach na infrastrukturze klienta.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w rozwiązaniach sprzętowych sieci, w tym w przełącznikach np. Cisco Catalyst lub Nexus (IOS i NXOS), Extreme Networks (EXOS switches), routerach (np. Juniper MX series, Cisco ASR) i zaporach sieciowych/UTM/Firewallach (np. PaloAlto, CheckPoint, Barracuda, Fortinet),
  • Zrozumienie i doświadczenie praktyczne w dziedzinie technologii sieciowych, w tym przełączania (VLAN, STP, MPLS itp.), routingu (i dynamicznych protokołów routingu, takich jak OSPF, BGP) oraz rozwiązań zabezpieczeń sieciowych (NACs, MACsec),
  • Doświadczenie w zakresie produktów zabezpieczeń (prezentacje produktów, PoC, wdrożenia, integracje) takich jak Anti-DDoS (Wanguard), Multi Factor Authentication (NetIQ Advanced Authentication, RSA SecureID), SIEM/Log Managment (Splunk, ARCSight, Sentinel), PAM (FUDO), Network Managment (Extreme Managment Center, AddNet, BVS), NAC (ExtremeControl, Cisco ISE, FortiNAC), narzędzia do monitorowania (Solarwinds, Zabbix) i identyfikacji podatności (Nessus, Armis)

Pozostałe:

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka komunikatywność,
  • Inicjatywa i kreatywność,
  • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Narzędzia pracy,
  • Szkolenia i certyfikaty technologiczne,
  • Dostęp do najnowszych technologii i udział w innowacyjnych projektach,
  • Pracę w doświadczonym zespole,
  • Biuro w samym centrum Warszawy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do karnetu sportowego,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Możliwość pracy zdalnej.

Więcej szczegółowych informacji przekażemy podczas spotkań rekrutacyjnych.

Zachęcamy do składania zgłoszeń na adres: hr@icsec.pl lub za pomocą formularza aplikacji.

Klikając w przycisk „Aplikuj” masz możliwość przesłania swojego C.V. (zgłoszenia rekrutacyjnego) do ICsec S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wichrowej 1A (Pracodawca, Administrator danych). Zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że zapoznałaś/eś się z Polityką Prywatności.

Zamów demo

Wypełnij formularz. Nasi eksperci skontaktują się z Tobą, aby umówić indywidualne testy.

Dziękujemy

Odezwiemy się w ciągu 1 dnia roboczego