Napisz do nas

Masz pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę? Nic prostszego! Wyślij do nas wiadomość, a my skontaktują się z Tobą!

Formularz kontaktowy

Polityka prywatności

ul. Wichrowa 1A

60-449 Poznań

Poland

Oddział

Al. Ujazdowskie 13

00-567 Warszawa

Poland

+48 603 665 282

biuro@icsec.pl

Najczęściej zadawane pytania

Zapoznaj się z najczęsciej

Zadawanymi pytaniami

Czy prowadzą Państwo szkolenia Scadvance?

Prowadzimy szkolenia dla naszych Partnerów oraz firm, które zainteresowane są wdrażaniem polskiego systemu IDS Scadvance. Aby uzyskać więcej szczegółów skontaktuj się z nami!

Jak zostać Partnerem?

Aby wspólnie z nami, wdrażać polskie rozwiązania z zakresu monitorowania sieci przemysłowych skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie!

Czy prowadzą Państwo również sprzedaż na terenie Europy?

Aktualnie nasz produkt dostępny jest na terenie kraju. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by oferowane rozwiązanie Scadvance wdrożyć w dowolnym miejscu na Świecie!

Czy aby dokonać zakupu systemu Scadvance muszę zostać partnerem?

Aby wdrożyć w swojej firmie nowoczesny system cyberbezpieczeństwa Scadvance  należy zostać naszym Partnerem. Skontaktuj się z nami, a my wskażemy Tobie jak najszybciej i najłatwiej dokonać wdrożenia jak również umożliwimy przeprowadzenie testów wewnątrz Twojej sieci.

Dlaczego nie widzę cennika?

 

Oferowany system Scadvance jest indywidualnie dobierany pod względem wielkości oraz specyfiki zastosowanej sieci przemysłowej. Wycena dokonywane jest na podstawie spersonalizowanych potrzeb oraz założeń. Aby poznać koszty wdrożenia skontaktuj się z nami.

Czy udostępniają Państwo sprzęt demonstarcyjny?

Jesteśmy dumni z oferowanego rozwiązania, dlatego chętnie dzielimy się wiedzą oraz umożliwiamy zapoznanie się z naszym rozwiązaniem poprzez dostęp do panelu demonstracyjnego. Aby uzyskać więcej szczegółów, skorzystaj z formularza kontaktowego.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź z nami na bierząco!

ICsec Spółka Akcyjna
ul. Wichrowa 1a
60-449 Poznań, Polska

Kapitał akcyjny: 100.000 PLN, wpłacony w kwocie 25.000 PLN

Organ rejestrowy: Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr 0000008739

NIP: 781-198-60-10
Regon: 382035399

 

Oddział
Al. Ujazdowskie 13
00-567 Warszawa, Polska