Napisz do nas

Masz pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę? Nic prostszego! Wyślij do nas wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą!

Formularz kontaktowy

Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Panem/Panią i udzielić odpowiedzi na przesłane pytanie. Administratorem danych osobowych jest ICsec S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-449), przy ul. Wichrowej 1A. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności

ul. Wichrowa 1A

60-449 Poznań

Polska

Biuro

ul. Nowogrodzka 50/54 lok.428

00-695 Warszawa

Polska

+48 506 931 953

biuro@icsec.pl

Najczęściej zadawane pytania

Zapoznaj się z najczęsciej

Zadawanymi pytaniami

Czy prowadzą Państwo szkolenia Scadvance XP?

Prowadzimy szkolenia dla naszych Partnerów oraz firm, które zainteresowane są wdrażaniem polskiego systemu IDS Scadvance XP. Aby uzyskać więcej szczegółów skontaktuj się z nami!

Jak zostać Partnerem?

Aby wspólnie z nami, wdrażać polskie rozwiązania z zakresu monitorowania sieci przemysłowych skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie!

Czy prowadzą Państwo również sprzedaż na terenie Europy?

Aktualnie nasz produkt dostępny jest na terenie kraju. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by oferowane rozwiązanie Scadvance XP wdrożyć w dowolnym miejscu na Świecie!

Czy aby dokonać zakupu systemu Scadvance XP muszę zostać partnerem?

Aby wdrożyć w swojej firmie nowoczesny system cyberbezpieczeństwa Scadvance XP należy zostać naszym Partnerem. Skontaktuj się z nami, a my wskażemy Tobie jak najszybciej i najłatwiej dokonać wdrożenia jak również umożliwimy przeprowadzenie testów wewnątrz Twojej sieci.

Dlaczego nie widzę cennika?

 

Oferowany system Scadvance XP jest indywidualnie dobierany pod względem wielkości oraz specyfiki zastosowanej sieci przemysłowej. Wycena dokonywane jest na podstawie spersonalizowanych potrzeb oraz założeń. Aby poznać koszty wdrożenia skontaktuj się z nami.

Czy udostępniają Państwo sprzęt demonstarcyjny?

Jesteśmy dumni z oferowanego rozwiązania, dlatego chętnie dzielimy się wiedzą oraz umożliwiamy zapoznanie się z naszym rozwiązaniem poprzez dostęp do panelu demonstracyjnego. Aby uzyskać więcej szczegółów, skorzystaj z formularza kontaktowego.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź z nami na bierząco!

.

ICsec Spółka Akcyjna
ul. Wichrowa 1a
60-449 Poznań, Polska

Kapitał akcyjny: 118.261,00 PLN, opłacony w całości

Organ rejestrowy: Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr 0000761914

NIP: 781-198-60-10
Regon: 382035399
BDO: 000435524

 

Biuro
ul. Nowogrodzka 50/54 lok.428 
00-695 Warszawa, Polska